Sanger Metal
SZKOLENIA BHP DLA WOJSK NATO

Zakres:

  • bezpieczne posługiwanie się osprzętem przeładunkowym i mocowanie ładunków,
  • przeglądy.
  • obowiązujące normy,
  • przepisy międzynarodowe.

Bardzo ważnym elementem dotyczącym BHP jest wiedza w jaki sposób posługiwać się zawiesiami, olinowaniem, zbloczami, zakończeniami lin, linami, łańcuchami, pasami, szaklami, a zwłaszcza posiadać wiedzę w jakim faktycznie stanie technicznym jest ten osprzęt.


Jako producent i zakład serwisowy z ponad 20 letnim doświadczeniem organizujemy właśnie tego typu specjalistyczne szkolenia dla użytkowników.


Jest to bardzo ważne dla personelu bezpośrednio pracującego z tym osprzętem, ale także dla ich przełożonych, ponieważ po takim szkoleniu uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat jako osoby kompetentnej (zaznajomionej z nowościami, umiejący się posługiwać tym osprzętem w sposób bezpieczny, oraz wie jak dokonywać codziennych przeglądów)


W seminariach posługujemy się zatwierdzonym programem szkolenia przez międzynarodową organizację LEEA. Program stworzony jest przez głównego dostawcę tego typu dla wojsk NATO w USA fabrykę CROSBY, której jesteśmy przedstawicielem na terenie Polski od ponad 17 lat.


Personel szkolący posiada odpowiednie uprawnienia potwierdzone certyfikatami z USA.


W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod :biuro@sangermetal.com


W temacie wiadomości proszę wpisać "SZKOLENIE BHP WOJSK NATO",
lub telefonicznie +48 91 4623 236Drukuj
www.sangermetal.com